Після смерті Х'ю Хефнера агато ЗМІ задалися питанням, кому ж дістануться гроші засновника Playboy. Перед одруженням на моделі Крістал Харріс, яка була втричі молодшою за Х'ю, засновник Playboy змусив її підписати шлюбний договір, за умовами якого в разі його смерті вдова грошей не отримує. Багатомільйонну імепрію Playboy успадкує Купер Хефнер – молодший син Хефнера-старшого.

Читайте також: 10 найвідоміших цитат Х’ю Хефнера

Крістал претендує лише на прикраси, які їй подарував чоловік. Це, зокрема, обручку з важким діамантом, і деякі особисті речі, які вона придбала за час шлюбу з "батьком" Playboy.

Також у заповіті Хефнера сказано, що усі його статки буде розділено між трьома його синами: Купером, Девідом і Марстоном, а також донькою Крісті Хефнер. А ще частину майна Х'ю заповідав Університету Південної Каліфорнії та кільком благодійним організаціям.

Молодший син – 26-річний Купер Хефнер – успадкує багатомільйонну імепрію Playboy. Він приєднався до компанії в 21 рік, але в 2016 – ненадовго її покинув. Саме під час його відсутності було прийнято рішення відмовитися від оголених фотографій, через що кількість передплатників значно впала.

Читайте також: Як жив Х'ю Хефнер: архівні фото

У тому ж році Купер повернувся в компанію після того, як його батько відійшов від справ. Так, він обійняв посаду головного креативного директора і своїм первинним завданням вважав повернути оголені знімки на сторінки глянцю.

Купер веде яскраве і насичене життя, часто подорожує на приватному літаку Playboy в супроводі моделей. У 2015 році Купер Хефнер зробив пропозицію своїй дівчині актрисі Скарлетт Бірн, відомої за роллю Пенсі Паркінсон у фільмах про "Гаррі Поттера".