Розкішний будинок був збудований у 1927 році, а Хефнер його придбав у 1971 році за неймовірну на той час суму – 1 мільйон доларів. Така купівля була наче символом "збиткового" Голлівуду, де відбувались яскраві і надто відверті вечірки. Оцінюється дане володіння сьогодні в 60 мільйонів доларів.

Читайте також: Як жив Х'ю Хефнер: архівні фото

В будинок часто заїжджали такі постаті як Чарлі Шин, Snoop Dogg, Корі Фельдман, Девід Хассельхофф, Полі Шор та інші. Що цікаво, незважаючи на свій статус, будь-який гість може бути вигнаний з особняка на різні терміни, включаючи довічний.

Вперше був вигнаний Люк Вілсон у 2006 році, який спробував провести на територію особняка свого друга. Через півтора року після вибачень Люк Вілсон зміг повернутись назад. У 2007 також Реджі Буш порушив правила поведінки і його також вигнали. Через п'яну витівку Джона Леннона, який намагався загасити недопалок об картину, рок-музиканта також вигнали із "земного раю".

Подейкують, що в будинку є таємна "Кімната Елвіса", в якій, за розповідями місцевих мешканців, на початку 70-х Елвіс Преслі провів ніч разом з 8 дівчатами.

Читайте також: Помер Х'ю Хефнер: біографія та особисте життя легендарного засновника Playboy

Також відомо, що з 2009 року Хефнер жив у будинку в компанії семи дівчат, найстаршій з яких було 28, а наймолодшій 18 років. Загалом, у 700-метровому будинку – п'ять кімнат, сім ванних кімнат, бібліотека, ігровий зал, величезний хол. До резиденції додається також гектар землі. У дворі також є басейн з гротом, міні-зоопарк, тенісний корт і великий сад.

В Х’ю Хефнера на території будинку також була ліцензія зоопарку, яка дозволяла утримувати екзотичні тварини у своїх володіннях. Також була і піротехнічна ліцензія, яка дозволяла власнику майже щодня "випускати" салюти у вечірнє небо.

Одного разу західним ЗМІ навіть вдалось зробити фотоісторію у володіннях Х’ю Хефнера у його улюбленому червоному домашньому халаті.

Нагадаємо, що засновник культового Playboy Х'ю Хефнер помер в Каліфорнії у віці 91 року природною смертю. Його оточували близькі люди.