Щодня дівчата прагнуть підкреслити свої аутфіти елегантними укладками. 24 Канал підготував добірку легких і красивих зачісок, які ви точно зможете повторити вдома.

Не пропустіть Яскраво та стильно: 10 ідей весняного макіяжу, які легко повторити за кілька хвилин

Низький хвіст

Хвіст – це чудовий варіант для стильної та простої зачіски на кожен день. Він підійде як для походу в офіс, так і для вечірньої прогулянки з друзями. Особливого шарму додадуть аксесуари.


Низький хвіст / Фото Pinterest

Бабл-хвіст

Незвична повсякденна зачіска, але дуже креативна, яка з легкістю створюється вдома і додає родзинки вашому повсякденному образу.


Бабл-хвіст / Фото Pinterest

Косички

Хто сказав, що косички в минулому? Вони стильні, зручні та підійдуть кожній дівчині. Зараз актуальні різні види таких зачісок: подвійні, асиметричні, розтріпані, строгі.


Косички / Фото Pinterest

Крабик

Це дуже зручна та стильна зачіска, яку можна зробити на будь-якому волоссі. А також ця зачіска не пошкоджує ваше волосся, є значно кращою, ніж звичайна резинка.


Крабик / Фото Pinterest

Французький пучок

Тренд-2023 – це французький пучок. Щоб він був ще актуальнішим, варто додати аксесуар: шпильку, резинку, стрічку тощо.


Французький пучок / Фото з інстаграму

Мальвінка

Мальвінка – це проста, але елегантна зачіска, яка підійде вечірки чи романтичного побачення! Окрім того, вона пасуватиме дівчатам з будь-якою довжиною волосся.


Мальвінка / Фото Pinterest

Пов'язка

Пов'язка на волоссі – це проста і красива зачіска, яка додасть вашому образу стильного акценту. Вона одразу підкреслить жіночність та романтичність.


Пов'язка / Фото Pinterest

Автор: Марта Поліщук