Вперше свої думки про "перемогу" на проєкті, яку за власним бажанням з нею розділила Санта Дімопулос, вона оприлюднила одразу після фіналу. Вона та її партнер Дмитро Жук зазначили, що вони зайняли почесне друге місце, а звання переможців їм не потрібне. Другий кубок, який вона отримала за рішенням Санти, вони віддадуть на аукціон, а виручені гроші спрямують на благодійність.

Цікаво Чи погоджуєтесь ви з результатами фіналу "Танців з зірками 2020": опитування

Через 2 дні після фіналу, 1 грудня, Юлія Саніна поділилась у своєму інстаграмі, що "дива не сталося" і все тому, що "ми живемо у реальному світі, а не в казці".

Озираючись назад, точно скажу, що не шкодую ні про що. Кожна хвилина шоу дала мені так багато досвіду, почуттів і особистісного зростання, на які у інших йдуть роки. Я ж не за кубком туди йшла. Я йшла туди за собою,
– запевнила лідерка гурту The Hardkiss.

Саніна переконана, що завжди була сильною, морально стійкою, але на шоу "Танці з зірками" вона стала в рази впевненішою в собі і зрозуміла, що можливості її тіла і психіки безмежні. Юлія тепер не боїться різних емоцій і знає, як їх показати шанувальникам.

"Суперфінал пройшов для мене в настрої "Отримати задоволення і Запам'ятати". Мені це вдалося! Шоу результатів було, як в тумані. Ми з Дімою говорили про важливе для нас, потім говорила Санта, потім чужий кубок опинився в моїх руках і був поставлений на підлогу. На наступний день: ранній підйом, сонний ефір у "Сніданок з 1+1", два кубки і моє рішення відправити свій на аукціон. ви голосували за мене, ви вболівали за мене, ваші квіти щотижня стояли у мене в гримерці! Мені не потрібні чужі кубки, коли у мене є така любов", – додала Саніна та подякувала усій команді "Танців..." за їхню неймовірну роботу.

Нагадаємо, що перемогу у проєкті вже прокоментував хореограф Макс Леонов, а от тріумфаторка нового сезону Санта Дімопулос наразі утримується від жодних коментарів.