Повернення Єви Мендес в Голлівуд

Востаннє актриса Єва Мендес погоджувалась на роль у 2014 році. Тоді знаменита американська красуня зіграла у фантастичній стрічці "Як спіймати монстра", передає 24 канал.

До теми Після 6 років паузи Єва Мендес готова повернутись до акторської кар'єри

Поява на світ двох доньок кардинально змінила плани актриси: Єва Мендес обрала виховання дітей замість побудови кар'єри. Раян Гослінг підтримав рішення коханої, про що неодноразово наголошував в інтерв'ю. Та тепер, коли Есмеральді виповнилось 6 років, а Амаді – 4, їхня зіркова матуся готова повернутись до роботи.

Наразі Єва Мендес не озвучує назву проєкту, в якому хотіла б зіграти, однак впевнено заявляє, що має чималі амбіції щодо роботи в Голлівуді. А поки прихильники запальної красуні в очікуванні нових фільмів з актрисою, журналісти 24 каналу вирішили пригадати 4 звабливі ролі Єви Мендес.

4 найспекотніші кінороботи Єви Мендес

  1. "Подвійний форсаж" (2003)

Однією з найяскравіших ролей Єви Мендес залишається фільм "Подвійний форсаж". У стрічці актриса приміряла образ звабливої агентки ФБР Моніки Фуєнтес.

Єва Мендес у фільмі
Єва Мендес у фільмі "Подвійний форсаж" / Фото PopSugar

За сюжетом, дівчина працює під прикриттям, збираючи докази проти впливового злочинця Верона. Їй на допомогу відправляють двох вуличних гонщиків, які мають взяти участь у спецоперації в обмін на волю.

Гаряче Секс втрьох і оголення: найспекотніші еротичні кадри з серіалу "Еліта" – 18+

Єва Мендес зіграла спокусливу спецагентку під прикриттям
Єва Мендес зіграла спокусливу спецагентку під прикриттям / Фото Pinterest

  1. "Метод Хітча" (2007)

Особливо спокусливою Єва Мендес постала у романтичній комедії "Метод Хітча", де її партнером по фільму виступив Вілл Сміт. За сюжетом, чоловік має нетипову роботу: він допомагає хлопцям закохати в себе дівчину мрії. Та за справу він береться тільки тоді, коли бачить, що в чоловіка є почуття до обраниці.

Виявиться, що всі правила Хітча не працюють на журналістці Сарі Міллас, в яку закохався сам спокусник.

Єва Мендес і Вілл Сміт у фільмі
Єва Мендес і Вілл Сміт у фільмі "Метод Хітча" / Фото Pinterest

Завдяки комедії "Метод Хітча" Єва Мендес довела: привабливо можна виглядати навіть у звичному для всіх офісному вбранні.

Сексуальна Єва Мендес
Сексуальна Єва Мендес / Фото The Film Experience

Цікаво 15 еротичних сцен, при згадці яких актори ніяковіють: кадри 18+

  1. "Володарі ночі" (2007)

Не менш спокусливою Єва Мендес постає і у фільмі "Володарі ночі". Актриса перевтілилась у сексапільну Аманду, примірявши приголомшливі приталені сукні та корсети.

Зваблива Єва Мендес
Зваблива Єва Мендес / Фото Pinterest

Неперевершена Єва Мендес
Неперевершена Єва Мендес / Фото Pinterest

Фільм "Володарі ночі" розповідає про нічний клуб El Caribe, що процвітає в Нью-Йорку. Та нікому з мафії невідомо, що керує закладом Боббі Грін – нащадок родини поліцейських. Під час облави Боббі затримують правоохоронці, а чоловік має прийняти непросте рішення: погодитись на допомогу родичів чи повернутись до кримінального життя.

  1. "Жінки" (2008)

У цій кінострічці Єва Мендес зіграла спокусливу коханку бізнесмена. Про його зраду дізнається дружина Мері, яка вирішує познайомитись зі своєю суперницею. І краса розлучниці, яка працює у звичайному парфумерному магазині, ще більше пригнічує головну героїню. Жінка з підтримкою найближчих подруг переживає розлучення та намагається налагодити своє життя.

І хоч роль Єви Мендес була другорядною, її поява в кадрі зуміла прикувати увагу всіх глядачів. Та це й не дивно, адже фігура актриси викликає тільки захват.

Єва Мендес у фільмі
Єва Мендес у фільмі "Жінки" / Фото Vulture