Співачка оголосила про другу вагітність ще в травні, проте свій округлий живіт часто приховує за вбраннями оверсайз. У розпал літнього сезону Світлана Тарабарова все ж наважилась показати фігуру в купальнику, чим підкорила фоловері в інстаграмі.

До теми Вагітна Світлана Тарабарова замилувала мережу відео, де показала, як її син прибирає

Тіло зірки суттєво змінилися за останні місяці, тому їй довелося відкласти спокусливі бікіні та відверті вбрання до повернення у попередню форму після пологів. Проте навіть чималий живіт не заважає артистці засмагати у спекотний день. Насолоджувалася відпочинком зіркова матуся з однорічним сином Іваном на руках. Малюк у блакитних плавках та великій білій панамі не надто охоче позував на камеру, проте зробив Світлану Тарабарову по-справжньому щасливою на цих фото.

Світлана Тарабарова в купальнику

Співачка обрала високі трусики яскравого блакитного кльору, які повністю прикривали її живіт, проте вигідно підкреслювали нові об'єми. Верх купальника з анімалістичним принтом вона приховала за білою сорочкою, яку зав'язала на грудях.

Навіть на відпочинку Світлана Тарабарова не забула про прикраси, обравши великі сережки-кільця. У буденному житті вона майже не користується косметикою й сміливо підкорює публіку природною красою.


Світлана Тарабарова в купальнику з сином на руках / Фото Instagram / @tarabarova


Світлана Тарабарова в купальнику / Фото Instagram / @tarabarova