main logo

Світлана Тарабарова

6 черв
13:15
Вночі 6 червня росіяни цинічно підірвали Каховську ГЕС. Зараз на правобережжі Херсонщини триває евакуація, у небезпеці опинилися тисячі українців. Співачка Світлана Тарабарова емоційно відреагувала на трагедію у своєму рідному регіоні.
26 квіт
14:27
26 квітня українці згадують Чорнобильську катастрофу та її наслідки. Відреагували на річницю тих моторошних подій і українські зірки, серед них – Олена Зеленська, Святослав Вакарчук, Світлана Тарабарова, Ольга Сумська, Тіна Кароль та інші.

Світлана Тарабарова (TARABAROVA) – українська співачка, композитор та автор пісень, музичний продюсер, акторка, володарка премії національної музичної премії "Пісня року 2014", номінант національних музичних премій.

Спывачка брала участь у "Фабриці зірок" під псевдонімом Аліса Тарабарова, де стала однією з найбільш яскравих і талановитих учасниць проекту. Світлана стала однією з улюблениць Наталії Могилевськоъ. Згодом увішла до складу гурту Real O створених з учасниць конкурсу. Розпочавши сольну кар'єру, співачка повернулася до використання справжнього імені – Світлани, відмовившись від псевдоніму Аліса.

У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору Пісенного конкурсу "Євробачення 2016". 11 жовтня 2016 побралася зі своїм директором Олексієм Бондарем.