main logo

Світлана Тарабарова

21 лист
17:29
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це знакове державне свято, коли ми вшановуємо українців, які віддали життя за свободу нашої держави. Знаменитості вже привітали українців із цим пам'ятним днем.
13 жовт
13:06
Українська співачка Світлана Тарабарова колись була в стосунках з артистом Володимиром Дантесом. Пара навіть хотіла одружитися, але через три роки розійшлася. Тепер зірка вперше пояснила, що стало причиною розриву.

Світлана Тарабарова (TARABAROVA) – українська співачка, композитор та автор пісень, музичний продюсер, акторка, володарка премії національної музичної премії "Пісня року 2014", номінант національних музичних премій.

Спывачка брала участь у "Фабриці зірок" під псевдонімом Аліса Тарабарова, де стала однією з найбільш яскравих і талановитих учасниць проекту. Світлана стала однією з улюблениць Наталії Могилевськоъ. Згодом увішла до складу гурту Real O створених з учасниць конкурсу. Розпочавши сольну кар'єру, співачка повернулася до використання справжнього імені – Світлани, відмовившись від псевдоніму Аліса.

У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору Пісенного конкурсу "Євробачення 2016". 11 жовтня 2016 побралася зі своїм директором Олексієм Бондарем.