main logo

Світлана Тарабарова

14 лют
12:00
З настанням інтернету і соцмереж зіркам стає щораз складніше приховати свій роман від шанувальників – особливо, якщо він закрутився з колегою. Але про стосунки деяких зірок не знав ніхто до певного часу. Ці знамениті пари можуть стати для вас відкриттям.

Світлана Тарабарова (TARABAROVA) – українська співачка, композитор та автор пісень, музичний продюсер, акторка, володарка премії національної музичної премії "Пісня року 2014", номінант національних музичних премій.

Спывачка брала участь у "Фабриці зірок" під псевдонімом Аліса Тарабарова, де стала однією з найбільш яскравих і талановитих учасниць проекту. Світлана стала однією з улюблениць Наталії Могилевськоъ. Згодом увішла до складу гурту Real O створених з учасниць конкурсу. Розпочавши сольну кар'єру, співачка повернулася до використання справжнього імені – Світлани, відмовившись від псевдоніму Аліса.

У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору Пісенного конкурсу "Євробачення 2016". 11 жовтня 2016 побралася зі своїм директором Олексієм Бондарем.