Деякі помади та їхні відтінки можуть не спрацювати для літніх жінок та додати віку. Експерти краси назвали ті кольори, які підкреслюють сухість шкіри навколо губ та зморшки.

Дивіться також Тонкощі макіяжу та деталі догляду: відома українська співачка розкрила секрети краси

Морозяні відтінки

Відтінки такого типу пасують не всім, а особливо вони не підходять жінкам, старшим за 40 років. Вони додають віку та вже давно визнані антитрендом.


Помади, що додають віку / Фото з пінтересту

Кольори металік

Це відтінки помад, що схожі на морозяно-мерехтливі. Блиск тільки підкреслює зморшки та текстуру губ. Особливо це стосується рожевого відтінку й кольору фуксії у металічному стилі.


Помади, що додають віку / Фото з пінтересту

Якщо вам подобається природний блиск губ, робіть вибір на користь матових помад з додаванням блиску для губ. Така комбінація матиме більш природний і вдалий вигляд.

Нюдові кольори

Нюдова помада може злитися з кольором шкіри та матиме неприємний вигляд на губах. Вона затьмарює красу шкіри та додає років.


Помади, що додають віку / Фото з пінтересту

Фанатам нюдових помад все ж є порада для більш живого вигляду губ та макіяжу загалом. По-перше, підкресліть лінію губ олівцем, що на тон темніший від помади. Після цього нанесіть ваш улюблений продукт і додайте зверху трохи кольору: рожевого, персикового чи фіолетового (який більш пасує вашому тону шкіри). Розтушуйте пальцем для природного фінішу й ви помітите різницю.