Щастить у сімейному житті Ельвірам, Янам та Таїсіям. Більше інформації про ці імена дізнавайтеся у матеріалі.

Теж корисно Оберіть найкраще для майбутньої донечки: 5 найкрасивіших жіночих імен

Жінкам з цими іменами щастить у коханні

Ельвіра

Старогерманське ім'я Ельвіра має значення "правдива", "доброзичлива", "прихильна" та "благодійна". Також є думка, що з іспанської мови воно перекладається як "та, що всіх оберігає", "захисна".

Ельвіра вийде заміж лише за того чоловіка, якого щиро покохає. Їй не потрібні легковажні стосунки, адже хоче збудувати міцну сім'ю з дітьми.

Яна

Існує теорія, що ім'я Яна пов'язане з іменем Йоханан, яке трактується як "Яхва милостивий" ("милість Божа"). Згідно з другою версією, асоціюється з давньоримським богом Янусом.

Навколо Яни завжди багато чоловіків. Вони огортають її увагою та турботою. Однак жінка довго обирає собі супутника по житті, аби він був гідний.

Закохана пара Як назвати дівчинку / Фото Canva

Не пропустіть Як назвати донечку у 2024 році: 4 імені, які сподобаються батькам

Тая (Таїсія)

Ім'я Таїсія – давньогрецького походження та означає "присвячена богині Ісіді". У давньоєгипетській міфології вона вважається покровителькою материнства та родючості. Про богиню також знали у Стародавньому Римі.

У Таїсії зазвичай багато прихильників, які хочуть завоювати серце жінки. Річ у тім, що вона володіє неймовірно сексуальною та привабливою енергетикою.

Власниці цих імен підкорюють чоловіків

  • Деякі імена володіють особливою енергетикою, тому притягують до жінок багато чоловіків. Довкола їхніх власниць крутяться шанувальники.
  • У список потрапили доволі популярні імена, які часто зустрічаються в Україні: Марта, Анастасія, Христина та Лілія.
  • Ім'я Марта означає "пані" або "знаменита", Анастасія – "безсмертна" та "відроджена", Христина – "віддана Христу", Лілія – "симпатична", "чиста".