Сексуальність – це комплексне поняття, до якого входять різні складові, ім'я у тому ж числі. Адже від того, як звучить наше ім'я, залежить сприйняття інших людей. 24 Канал підкаже, які чоловічі імена вважаються найсексуальнішими.

До теми Запальна та несподівана: що означає ім'я Анастасія та коли День ангела у цих жінок

5 найсексуальніших чоловічих імен

Ромео – красиве романтичне ім'я. Воно походить від італійського імені Romeo, що утворилось від латинського слова "romaeus", що означає "римський". Таким чином, Ромео – означає "з Риму". Воно пов'язане з п'єсою Вільяма Шекспіра "Ромео і Джульєтта". У цій трагедії Ромео Монтеккі й Джульєтта Капулетті є молодими закоханими, які походять з родин Верони, які ворогують. Це історія про пристрасть, трагічне кохання й загибель двох молодих людей.

Ім'я Кирило утворилось у Давній Греції. Воно перекладається як "пан" або "владика". Ім'я стало особливо відомим завдяки святим Кирилу та Мефодію, які були визначними священнослужителями в Східній Європі. Вони розробили глаголицю та кириличний алфавіт, який використовується в багатьох східнослов'янських мовах, зокрема українській.

Алессандро – італійська вимова імені Олександр. Воно – давньогрецького походження, що перекладається як "захисник", "чоловік, який оберігає". Його часто використовували в Стародавній Греції. Ім'я асоціюється з Олександром Македонським, який входить до лику святих за своє благородство, коли він завойовував Святу Землю.

Популярним чоловічим іменем є Герман, що бере початок від латині. Сформувалось від слова "germanus", що у перекладі "близький", "рідний". Ім'я набуло широкого вжитку у Візантії: його носили визначні полководці та святі.

У наш час є доволі поширеним ім'я Леонід, що має давньогрецькі корені. Походить від "леонідас", що складається зі слів "леон" – лев та "ідеа" – "зовнішність". Воно перекладається як "подібний леву" або "син лева".