На одній з найголовніших фешн-подій року було чимало зіркових гостей, однак найбільша увага була прикута до світової знаменитості Кейт Мосс і нової зірки, яка тільки сходить, її донька Ліли Грейс.

Читайте також: Рідкісний вихід: 45-річна Кейт Мосс прийшла на захід з 16-річною донькою Лілою

Британському модельєру Кіму Джонсу, який не так давно став новим креативним директором чоловічої лінійки від Dior, вдалося запросити на показ багатьох зірок. Авжеж, адже його обожнюють за новаторський підхід і незвичайне бачення звичного одягу.

Тому Кейт Мосс і її дочка Ліла не змогли відмовити своєму земляку, оскільки вони також є його близькими друзями і палкими шанувальниками. На стильному фотофоні моделі постали у модних образах від бренду, на показ якого прийшли. Юна Ліла Грейс Мосс одягнула коротку сукню з газетним принтом та логотипом Dior, до якого підібрала чорні колготки і лаковані ботильйони. Її "лук" довершила маленька червона сумка і персні на правій руці.

А от її мама обрала більш класичне вбрання: шовкову сорочку сіро-блакитного відтінку та на кілька тонів темніші штани з чорними лампасами. Образ 45-річної топ-моделі Кейт Мосс доповнили туфлі з бантом та стразами і багато прикрас.


Кейт Мосс і Ліла Грейс Мосс / Getty Images


Кейт Мосс і Ліла Грейс Мосс / Getty Images