Днями дизайнер Марк Джейкобс і його коханий Чарлі Дефранческо узаконили свої відносини і офіційно стали подружжям. На важливу подію модельєр запросив чимало поважних гостей, серед яких супермодель Кейт Мосс та її донька Ліла Грейс Мосс.

Читайте також: Дизайнер Марк Джейкобс одружився зі своїм коханим: фото з весілля

Їхня поява на весіллі знаменитості була очевидною, адже вони обидві тісно пов'язані із власним брендом Марка Джейкобса. 45-річна Кейт Мосс розпочинала кар'єру з його показів, а 16-річна Ліла вперше вийшла на подіум у його вбраннях восени 2018 року.

Після їхнього спільного виходу таблоїди заблищали заголовками про їхню схожість та відмінний зовнішній вигляд 45-річної Кейт. Для світської події зіркова мама одягнула довгу вільну сукню кольору марсала з оксамитовими вставками біля плечей та манжетами. Волосся Кейт Мосс підібрала в акуратний пучок, а образ доповнила босоніжками в колір до вбрання та чорним клатчем.

Її донька вирішила зробити акцент на розкішній модельній фігурі. Вона одягнула міні-сукню золотистого відтінку з відкритими плечима та масивним бантом на поясі. Зачіска 16-річної Ліли Грейс Мосс була ще простішою, ніж у її мами – вона вирішила розпустити волосся, не вдаючись до жодних укладок. Образ юної моделі доповнили чорні босоніжки на підборах і сумка в тон.


Кейт Мосс з донькою Лілою / Getty Images


Кейт Мосс з донькою Лілою / Getty Images