Аби проблеми з губами не зіпсували ваш образ восени, потрібно дотримуватись нескладних порад. Перше і головне правило догляду за губами восени – гігієнічна помада, яку потрібно наносити кожного разу, як ви виходити на вулицю. Виберіть помаду, яка буде містити корисні масла та віск.

Читайте також: Як зберегти чудову фізичну форму восени: дієві поради

Правила догляду за губами восени:

1. Доглядайте за губами так само, як і за рештою обличчя – видаляйте залишки помади засобом для зняття макіяжу, регулярно використовуйте делікатний скраб і зволожуючий крем.

Восени губи потребують особливого догляду
Восени губи потребують особливого догляду

2. Фарбуйте губи перед виходом на вулицю. Якщо у вас важливий захід і ви хочете обрати яскраву помаду – нанесіть її на зволожуючий бальзам чи гігієнічну помаду. Так ваші губи не обвітряться.

Читайте також: 7 переконливих причин, що змусять вас полюбити осінь

3. Не облизуйте губи на вітрі. Це призведе до сумних наслідків, як от тріщини та обвітрення.

4. Завжди використовуйте праймер – він зробить поверхню губ рівною і значно підвищить стійкість помади.

Головне правило догляду за губами восени: користуйтесь гігієнічної помадою
Головне правило догляду за губами восени: користуйтесь гігієнічної помадою

5. Мінімум раз на тиждень дайте вашим губам відпочити від макіяжу.

6. Ретельно видаляйте залишки помади перед сном, щоб уникнути пересушування ніжної шкіри і глибокого проникнення пігментів.

7. Робіть масаж губ. Для масажу можна використовувати звичайну зубну щітку з м'якою щетиною. Масажувати губи необхідно приблизно 3 хвилини. Так як шкіра на губах дуже ніжна і чутлива, не робіть різких рухів. Для кращого ефекту можна змастити щітку рідким медом.