У багатьох осінь асоціюється з дощами (яких і влітку, до речі, вистачало), застудою та депресією. Але якщо замислитись, то в осені є декілька "козирів", якими вона вас може підкупити.

Читайте також: Як осінь впливає на людей: 5 сезонних змін, які трапляються з кожним

Жодної спеки

Хіба це не прекрасно, що вам тепер не потрібно турбуватись про те. що ваш макіяж попливе, або що ви можете знову попекти шкіру на сонці. Ніякої засмаги у вигляді вашої улюбленої майки. Ранки стануть прохолодними та бадьорими, і дорога на роботу більше не буде схожа на "дорогу в пекло". В офісі нарешті не будуть сперечатись про те, чи вмикати кондиціонер.


Виснажлива спека нарешті відступить

Спорт

Осінь – найкраща пора, щоб нарешті зайнятися спортом. По-перше, ви не помрете від спеки. По-друге, оскільки температура буде поступово падати, ви ще й загартовуватися будете.

Можна впасти в дитинство

Восени кругом будуть калюжі, по яких можна стрибати, як дитина. А ще накупити купу смішних гумових чобіт, в яких можна зайти навіть в офіс із суворим дрес-кодом. І ніхто не скаже, що це погана ідея: все-таки дощ, всі все зрозуміють.

Смачний глінтвейн

Після стрибків в калюжах та прогулянках під осіннім дощем – приготуйте вдома смачний глінтвейн. Це і смачно, до того ж, ваш дім наповниться незабутнім ароматом. Якби це з вами трапилось влітку, ви би проклинали все на світі.


Найкращий напій восени – гарячий глінтвейн

Смаколики осені

Гарбуз – основний продукт восени. Навчіться нарешті готувати вишуканий крем-суп з гарбуза чи пиріг. Це дуже смачно, а до того ж і корисно.

Затишок і спокій

Особливе задоволення восени носити теплі в’язані светри, чи після довгого робочого дня закутатись в теплу ковдру чи плед. В такі моменти весь світ поруч з вами затихає.


Осінь – затишна пора року

...і куди ж без листя!

Навіть якщо вам набридли сотні однакових фото з листям, це не привід собі відмовити в тому, щоб погратися в ньому. Наче вам знову років 6.

Кожна осінь – особлива, не пропустіть її.