До того ж у квартирах і будинках надалі може бути холодно через обстріли Росією енергетичних об`єктів в Україні. Тому треба бути готовим до пошуків альтернативних способів зігрітися. Про що йдеться – знає 24 Канал.

Увага Не обігрівайте приміщення цими способами: може виникнути пожежа

Як обігрітися без опалення: прості способи

Простий лайфхак, який не потребує багато коштів – випити перед сном тепле молоко з медом або какао на основі молока. По-перше, воно вас зігріє, а по-друге, у молоці є речовина триптофан, яка діє на організм як антидепресант. Тому вам буде навіть легше заснути.

Склянка молока
Склянка молока / Фото Pinterest

Обирайте максимально теплий одяг. Може бути термобілизна чи сорочка з бавовни, яка утримує тепло. Або можна взяти шовкову піжаму, шерстяні шкарпетки та товсту ковдру. Якщо вам і цього не достатньо, то на постільну білизну треба постелити покривало.

Шовкова піжама
Шовкова піжама / Фото "Пром"

Зробити тепло в ліжку допоможе грілка або звичайна пляшка з води, об'ємом 1,5-2 літра. Туди треба набрати гарячу воду та покласти під ковдру, заздалегідь перед сном. І хороший сон вам гарантовано, бо тепло покращить кровообіг по тілу.

Грілка
Грілка / Фото "Подорожник"

Велике значення має вибір матраца, через який не буде проходити холодне повітря з підлоги. Фахівці радять обирати матеріал – пінополіуретан. Також варто обирати покривало із шерсті, яке буде утримувати тепло. Подушки купуйте такі, щоб добре підтримували шию та голову.

Матрац з пінополіуретану
Матрац з пінополіуретану / Фото Matrason

Якщо маєте змогу, то можете придбати електричну ковдру. Вона містить деталі обігріву та кілька температурних режимів. Такий прилад слід вмикати за 20 хвилин до сну.

Електрична ковдра
Електрична ковдра / Фото "Епіцентр"

Нагріти холодне ліжко можна, скориставшись феном. Може видаватись дивним, але це дійсно працює, якщо у вас немає грілки, електричної ковдри або інших приладів обігріву. Треба увімкнути фен на повну потужність та дути його в бік простирадла, ковдри та подушки.

Фен
Фен / Фото Eldorado

До речі, мікрохвильову піч можна використовувати не тільки для підігріву їжі, а й ще для різних побутових справ.