Існують інші призначення, які будуть для вас корисними й дуже практичними у побуті. Ці прості лайфхаки значно полегшать вам життя. Кілька таких зібрав 24 Канал.
Це працює Подряпини на склі можна відчистити: є лише 2 засоби, які працюють
Використання мікрохвильовки: цікаві способи
Мікрохвильова піч знадобиться вам у найнеочікуваніших ситуаціях. Наприклад, щоб пом'якшити капустяні листки для приготування голубців. Спершу капусту помийте та видаліть тверде листя. У піч варто поставити овоч у харчовій плівці, аби був тепличний ефект.
Капуста в мікрохвильовці / Фото Poshepky.com
- Є один лайфхак, як чистити цибулю, щоб не плакати. Треба порізати її на частини та поставити у піч, щоб розігріти. Вистачить всього на 30 секунд. Тоді речовини, через які з'являються сльози, випаруються. Натомість корисні – залишаться у складі цибулі.
Почищена цибуля / Фото "Діапазон"
За допомогою мікрохвильовки можна зробити свіжішими хліб або пиріжки. Загорніть випічку у серветку або м'яку тканину. Розігрівайте 10-15 секунд. Можна зробити так кілька разів. Але після того, як розігріли, треба одразу вживати.
Пиріжки / Фото "Як зробити"
- Ви напевно, не здогадувалися, але у мікрохвильовці можна стерилізувати банки. Перед цим їх треба добре помити. На дно банок варто налити трохи води для кращого ефекту. У самій мікрохвильовці банки треба поставити таким чином, аби вони не контактували одна з одною.
Стерилізація банок / Фото з ютубу
Ви можете зекономити час, приготувавши картоплю у мікрохвильовці. Це займе всього кілька хвилин. Треба просто проколоти картопини виделкою, змастити оливковою олією та додати трошки солі. Щоб вона була готовою буде достатньо 5-7 хвилин. Під час цього її можна перевертати.
- Дріжджове тісто також цілком реально приготувати у мікрохвильовці. Йому необхідно тепло. Це прискорить його приготування. Покладіть його в якусь місткість, наповніть на половину та запхайте в мікрохвильовку. Аби тісто не було черствим, краще поставити біля нього склянку з водою.
Дріжджове тісто / Фото "Скарбничка рецептів"
Також у печі можна посушити зелень на зиму. Так само сухарики та горіхи. Зелень гарно сушититься як в природньому вигляді, так і порізаному. Тримають у печі до однієї хвилини. Зайва вода випарується, натомість користь збережеться.