Вирощування розсади рослин є важливим етапом для успішного садівництва. Є кілька кроків, які допоможуть вам виростити здорову та міцну розсаду. Зібрали корисні методи, як підживити розсаду без хімії.

Дивіться також Не викидайте після споживання: 6 незвичних функцій чайної заварки на городі

Як удобрити розсаду без хімічних речовин

Чайна заварка дуже добре підходить для удобрення розсади. Для приготування знадобиться 2 чайні ложки та 0,5 літра води. Настоюємо 2 дні, проціджуємо та можна використовувати. Найкраще підходить для розсади помідорів й перцю.


Чай / Фото Ukr.media

Бананова шкірка вже давно відома своїми корисними властивостями. Буде достатньо 2-3 шкірки бананів, які треба порізати та занурити в банку. Заливаємо водою та залишаємо на кілька днів. Суміш варто процідити.


Бананова шкірка / Фото Ukr.media

Удобрення з деревного попелу збагачує землю калієм: 1 столова ложка на 2 літри гарячої води. Добу тримаємо, проціджуємо та застосовуємо.


Попіл / Фото Вікіпедія

Коренева система рослин починає активно розвиватись, якщо додати сухі дріжджі. 10 грамів речовини треба розвести в 10 літрах води. Можна ще додати 2 ложки цукру. Розмішайте та залиште на кілька годин. Проціджуємо та поливаємо розсаду.


Сухі дріжджі / Фото Fenix-agro

Значною кількістю калію насичує землю під розсаду настій з трав. Підійдуть кропива та кульбаби. Дрібно нарізаємо листя й стебла росли та ставимо їх у посудину. Наливаємо туди води, щоб повністю покрити зелень. Вона має бродити хоча б 2 тижні. Потім варто ще розвести його з водою у пропорції 1 літр на 10 літрів води. Поливайте під корінь.


Кропива / Фото Аграрії разом