Про це знаменитий інженер розповів в інтерв’ю для видання Rolling Stone.

Ілон Маск розповів, що "по-справжньому кохав" Ембер Херд, але це не він був ініціатором важкого та "хворобливого" розриву стосунків.

Читайте також: Колишня подружка Ілона Маска зробила відверте зізнання щодо своєї сексуальної орієнтації

Я розійшовся зі своєю дівчиною, точніше – вона розійшлася зі мною,
– відверто зізнався Маск.


Ілон Маск та Ембер Херд

За його словами, він перебуває зараз в активному пошуку і хоче знайти ту жінку, з якою побудує довгострокові стосунки.

"Не буду щасливий, якщо поруч не буде кого-небудь: самотнє ліжко вбиває мене. Це не означає, що я не знаю, як це – жити на самоті, коли немає нікого на подушці поруч. Я не шукаю зв'язок на одну ніч – мені потрібні довгострокові стосунки. Я шукаю серйозну супутницю і споріднену душу", – поділився у виданні Маск.

Ілон Маск та Ембер Херд зустрічались близько року. Про свій розрив у стосунках вони повідомили у спільній офіційній заяві.

До слова, 45-річний Ілон Маск раніше був двічі одружений, де від першого шлюбу з Джастін Маск (2000 р.) в них народилось п'ятеро синів. Вдруге Маск одружився у 2010 році на Талулі Райлі.

Сама ж 31-річна Ембер Хьорд мала багато стосунків з різними партнерами та партнерками, проте в лютому 2015 року вийшла заміж за голлівудського актора Джонні Деппа. Однак в травні 2016 року вони подали на розлучення, а в січні 2017 року він був офіційно оформлений.