Про операцію танцівник розповів у сторіс на особистій сторінці в інстаграмі. Зранку, після півфіналу "Танців з зірками" він поїхав у лікарню, де йому зробили операцію.

Дивіться також Влад Яма поділився рідкісною світлиною з сином, де показав його обличчя

У суботу хореограф поширював фото, де був зображений у медичному халаті і повідомив, що йому потрібне хірургічне втручання. Тоді шанувальники подумали, що Владу будуть робити операцію в суботу, проте наступного дня він з'явився у прямому ефірі "Танців з зірками" і повідомив, що її перенесли на понеділок.

Влад Яма в лікарні

Після отриманої травми Владу з часом стало легше і рука начебто почала менше турбувати. Проте обстеження МРТ показало, що у Ями розрив зв'язки. Лікар зазначив, що без хірургічного втручання не обійтися, оскільки травма Влада виявилася серйозною і в'язки самі б не зрослися.

Спершу, танцівник поділився відео, де показав, як разом із дружиною їде в лікарню. Потім він показав, як готується до операції і вже через годину відпочиває у палаті.

Суддя "Танців з зірками" зазначив, що операцію йому робили під місцевим наркозом і поки що він не відчуває руки. Проте запевняє, що все найстрашніше вже позаду, і просить прихильників берегти себе.

Влад Яма в лікарні: дивіться відео онлайн