Танцівник опублікував дивовижний кадр на особистій сторінці в інстаграмі. Він показав фотографію, яку зробив на атмосферній зйомці в Дубаї.

Дивіться також Дружина Влада Ями показала дивовижне відео з пустелі в Дубаї

Нещодавно Влад Яма разом із дружиною та сином відпочивали в сонячному в Дубаї. Хореограф відправився у коротку відпустку. У той час, як в Україні настала справжня осінь, зіркова сімейка ніжилася на сонечку.

Нове фото сина Влада Ями

Зокрема, знаменитості влаштували фотосесію у пустелі Аль-Кудра. Вони зустріли там схід сонця і зробили неймовірно красиві знімки, щоб назавжди закарбувати в пам'яті щасливі миті. Влад та його кохана Ліліана позували у маленькому love story, а потім до фотосесії також приєднався їхній син Леон.

Пара декілька років не показувала публіці обличчя сина і наважилася зробити це зовсім недавно. Леон знявся разом із батьком у шоу "Маскарад". Тепер батьки хоча й не часто, проте все-таки оприлюднють світлини з нащадком, де він зображений не спиною чи боком до камери, як раніше, а показує своє обличчя та милу усмішку.

На фотографії, якою поділився Яма, усі члени сім'ї зображені у total black look. Маленький Леон позує посередині, тримаючи тата і маму за руки.


Влад Яма з сином і дружиною / Instagram / @vladyama_official