Майже тиждень тому суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма отримав травму під час виступу з півфіналісткою Юлією Саніною і Дмитром Жуком. Тріо показало стильний ф'южн зі складною підтримкою, під час якої хореограф і пошкодив руку. Його терміново госпіталізували з 12 прямого ефіру та зробили рентген. На щастя, перелому не було, тому Яма зміг повернутися до повноцінного життя та навіть займався у спортзалі. Проте в інстаграм-сторіс він заявив, що операції не уникнути.

До теми Почув хрускіт, а далі сильний біль: Влад Яма розповів, коли саме отримав травму

Влад Яма зізнався, що останні кілька днів травмована рука турбувала його менше. Проте зробити МРТ зробити все ж довелось. Дослідження показало, що хірургічного втручання не уникнути.

Загалом, останні два дні рука стала боліти трохи менше. І мені здалося, що все обійдеться. Але МРТ показало зворотне. Таки розрив. Попереду операція,
– написав танцівник.

Він сфотографувався в одноразовому медичному халаті та шапці для пацієнтів. Схоже, кадр був зроблений просто перед операцією. Судячи зі "сторіс" хореографа поблизу павільйону "Танців з зірками", пів фінал проєкту він все ж не пропустить та з'явиться у прямому ефірі за суддівським столом вже в неділю, 22 листопада. Наразі жодних деталей про стан свого здоров'я Влад Яма не розкриває.


Влад Яма перед операцією / Фото Instagram Stories / @vladyama_official

Нагадаємо, що в 13 прямому ефірі на глядачів "Танців з зірками" чекає безліч сюрпризів. Один з них – танець півфіналісток з ведучими шоу Тіною Кароль, Юрієм Горбуновим і Олегом Винником. Склад тріо та інші деталі пів фіналу "Танців" дізнавайтеся тут.