Вже в неділю, 22 листопада, публіка дізнається імена двох головних претендентів на перемогу в "Танцях з зірками". Співачки Юлія Саніна, Санта Дімопулос і Надія Мейхер матимуть останній шанс проявити себе на паркеті на повну. У цьому артисткам допоможуть ведучі 13 випуску – Тіна Кароль, Юрій Горбунов і Олег Винник. На офіційній сторінці шоу в інстаграмі вже оголосили, з ким у парах танцюватимуть ведучі.

До теми Ексучасники на балконі та танець від Кароль і Горбунова: яким буде півфінал "Танців з зірками"

З ким з учасників "Танців з зірками" станцюють Кароль, Горбунов і Винник

Так, попдіва Тіна Кароль покаже пристрасну румбу разом з колегою по сцені Юлією Саніною та Дмитром Жуком. Вона неодноразово наголошувала, що найбільше вболіває саме за цю пару. Схоже, на паркеті "Танців з зірками" буде по-справжньому спекотно.

Незмінний ведучий проєкту Юрій Горбунов виступить у парі з ексучасницею гурту "ВІАГра" Надією Мейхер та Кирилом Васюком. Тріо продемонструє ритмічний квікстеп. Зазначимо, що цей номер для шоумена стане дебютним, тому вся країна з нетерпінням чекає на те, як Юрій Горбунов проявиться на паркеті.

Ведучими балкону в 13 ефірі "Танців з зірками" стануть Оля Фреймут та Олег Винник. Саме підкорювач жіночих сердець вразить танго з найсексуальнішою учасницею сезону Сантою Дімопулос та її партнером Максом Леоновим. Підтримка співака, який покинув шоу через дискваліфікацію, гарантує Санті сотні смс від його прихильниць, які так сподівались на повернення кумира.

Яким буде пів фінал шоу "Танці з зірками"

Окрім номерів з ведучими, учасниці проєкту покажуть ще дві постановки – з латиноамериканської програми та із класичної. Спеціальними гостями ефіру стануть співак LAUD та Іван Дорн. Ведучий балкону Олег Винник готує не лише номер з Сантою Дімопулос, а й виступ з одним із хітів.

Наразі ім'я четвертого судді пів фіналу "Танців з зірками" тримають в таємниці. Проте головною інтригою вечора залишається ім'я суперфіналістів, які поборються за переможний кубок.