Про це повідомляє видання The Local.

Читайте також: Бережись харасменту: голлівудські зірки підтримали акцію протесту проти Бретта Кавано

Ардженто звинувачують у розбещенні актора Джиммі Беннетта, якому на той час було 17 років, а актрисі – 37. В мережі раніше з’явилося фото, на якому можна побачити оголених акторів.

Ардженто розповіла в інтерв'ю італійському телеканалу, що вони зустрілися на прохання Беннетта для того, щоб артистка допомогла йому підготуватися до кастингу. За її словами, вони так робили раніше. Однак того дня Азія розповіла, що він почав її цілувати та торкатися.

Він буквально застрибнув на мене ... Він був на мені, і він кінчив. Я нічого не відчула на собі і ніяк не відреагувала, тому що для мене це було немислимо. Він зізнався мені, що це було його фантазією з 12-річного віку. Для нього я була мисливським трофеєм,
– заявила Ардженто.


Азія Арженто і Джиммі Беннетт / Instagram

Крім того, за словами Азії, вона отримала інтимні відеоролики від хлопця через Snapchat. Артистка назвала хлопця "стурбованим", через це не розірвала зв'язки з Беннеттом.

Після чого взимку Беннетт попросив у Ардженто 3,5 мільйона доларів за мовчання, 250 тисяч з яких виплатив хлопцю покійний хлопець Ардженто, шеф-кухар Ентоні Бурден.


Джиммі Беннетт / Getty

Нагадаємо, що раніше артистку виключили зі складу журі італійської версії шоу талантів "Х-фактор" через звинувачення у розбещенні неповнолітнього.

Варто додати, що Азія Ардженто була однією з перших актрис, яка заявила про сексуальні домагання зі сторони одіозного продюсера Гарві Вайштейна. За словами актриси, в 1997 році він примушував її до сексу в готелі у Франції. Згодом вона стала однією з активісток руху #MeToo, з якого почалася масштабна кампанія проти домагань.