Багато знаменитостей підтримали акцію протесту і повідомили про це на своїх сторінках у соціальних мережах. Серед них – Єва Лонгорія, Наталі Портман, Джессіка Честейн, Джейн Фонда, Керрі Вашингтон, Джеймі Лі Кертіс і інші зірки. Також деякі з них вийшли з плакатами на вулиці міст.


Протести у США проти Бретта Кавано / Getty

Дрес-кодом акції, яка отримала назву #BelieveSurvivors ("вірю пережившим насильство"), став чорний колір. Нагадаємо, що у total black look знаменитості одяглися на минулій в січні премії "Золотий глобус" в знак підтримки жертв секс-скандалів.

Читайте також: Золотий глобус 2018: чому всі зірки з’явились в чорному

Акторка Наталі Портман опублікувала фото в Instagram з плакатом у руках.

"Я вірю доктору Блейз Форд", – зазначається у публікації.

Відомо, що доктор Блейз Форд – це професор з Каліфорнії, яка першою звинуватила Кавано у домаганні. За її словами, він напав на неї на шкільній вечірці в 1982 році (їй тоді було 15 років), закрив рот і намагався зґвалтувати.

Сам Кавано спростував звинувачення, назвавши їх помилковими. Однак багато людей підтримали Форд і інших жертв Кавано, які теж розповіли про домагання кандидата до Верховного суду.

Читайте також: Звинувачений у зґвалтуванні Вуді Аллен підтримав рух проти сексуальних домагань


Протести у США проти Бретта Кавано / Getty

Американська акторка Керрі Вашингтон заявила, що жінки повинні бути почуті.

"Сьогодні я ношу чорне на знак солідарності з доктором Крістін Блейз Форд", – додала вона.

Я вірю Крістін Блейз Форд. А ще я вірю Аніті Хілл. Стаж роботи жінки повинен цінуватися не менш, ніж кар'єра чоловіка,
– наголосила акторка Хізер Грем у Twitter.

Знаменитості публікували свої знімки з хештегами #TimesUp і #MeToo, нагадавши про важливість цих рухів для тих, хто стикався з насильством.

До слова, напередодні зірка серіалу "Усі жінки – відьми" Алісса Мілано розповіла, що стала жертвою сексуальних домагань у підлітковому віці. Алісса наголосила, що на таку заяву її підштовхнула історія жінки, яка звинуватила в домаганнях кандидата на включення до складу Верховного суду США Бретта Кавано.