Про це дієтолог розповів в інтерв'ю виданню People. Зауважимо, що Пасслер допомагає з харчуванням й іншим супермоделями, таким як Андріана Ліма і Наомі Уоттс.

Читайте також: "Його колишня вагітна", – супермодель Жизель Бундхен розповіла про "сюрприз" від чоловіка

Чарльз зазначає, що загальний стан здоров'я – це результат способу життя, який людина веде, а правильний лайфстайл і харчування допомагають досягти різних цілей: схуднути, поліпшити якість сну або фізичну витривалість та інше. Тому, на думку дієтолога, його клієнти повинні кожного дня підтримувати себе у формі.

Ви повинні прийняти свій новий образ життя. Якщо ви не п'єте солодку газовану воду, то ви не п'єте її ніколи. Навіть якщо опинилися на дні народженні, де немає інших напоїв. Тоді не пийте взагалі нічого. Мені все одно, якщо ви любите піцу – потрібно намагатися мінімізувати її кількість, як і кількість цукру,
– рекомендує Чарльз.

Також зірковий дієтолог розповідає, що не потрібно відмовлятися від корисних жирів, які містяться в авокадо, горіхах і лососеві, адже вони позитивно впливають на роботу мозку, забезпечують організм енергією і насичують.

Треба їсти білки, корисні жири і багато-багато овочів, що не містять крохмалю. Вуглеводи варто вживати разом з білками і жирами – тоді тіло буде в першу чергу використовувати вуглеводи як паливо. Таким чином, ви будете відчувати енергію і знизите кількість споживаних калорій. Це найдієвіший і простий тип харчування, який допоможе підтримувати вагу,
– наголошує Пасслер.