main logo

Белла Хадід

9 лист
15:17
ЗМІ вибухнули новиною, буцімто бренд Dior розірвав контракт з моделлю Беллою Хадід, оскільки вона підтримала Палестину. І після цього одразу ж запросив стати обличчям бренду ізраїльську модель Май Тагер. Однак, все далеко не так і пояснюємо чому.
29 лист
18:43
Закордонні знаменитості все частіше почали виходити у габаритних хутряних панамах. І якщо спочатку такий головний убір здавався дещо дивним, то вже зараз він претендує стати головним хітом зими.

Белла Хадід – одна з найуспішніших моделей сьогодення. Підписала контракт з найвідомішим агентством IMG Models в 2014 році.

Батько Белли – американець палестинського походження Мохаммед Хадід. Він володіє компанією, яка будує готелі Ritz і інші будівлі по всьому світу.

Мати Бели – голландська фотомодель Йоланда Фостер. Стала знаменитою завдяки телезйомком у популярному проекті "Справжні домогосподарки Беверлі-Хіллз".

У підлітковому віці Белла серйозно займалася кінним спортом і навіть планувала виступати на Олімпійських іграх 2016 року, але стан здоров'я не дозволив дівчині продовжувати тренування. У 2015 році у моделі діагностували хворобу Лайма. Той же діагноз лікарі поставили матері і братові моделі у 2012 році.

Белла зробила пластику носа, коли їй було 16 років. З новою зовнішністю Белла активно почала підкорювати світ моди.

Також вона отримала премію "Модель року 2016" Daily Front Row.