Жизель важко переживала цю новину, однак підтримала свого коханого. Про це вона зізналася у своїй відвертій книзі "Уроки: мій шлях до осмисленого життя" (Lessons: My Path to a Meaningful Life), пише видання Daily Mail.

Читайте також: Супермодель Жизель Бундхен поділилась неймовірними фото свого весілля

У книзі Бундхен розповіла про суїцидальні думки, панічні атаки і депресії, пов'язані з материнством і вимушеним переїздом за чоловіком у Бостон. Також супермодель поділилася тим, що після пологів була сильно незадоволена своєю фігурою і зважилася на пластику грудей.

Крім цього, Жизель згадала особисте життя. Так, на початку роману з майбутнім чоловіком Томом Бреді виявилося, що екс-дівчина футболіста, акторка Бріджіт Мойнахан була вагітна.

Зазначимо, що колишня Тома завагітніла у листопаді, або на початку грудня. Тоді ж у грудні 2006 року чоловік познайомився з Жизель Бундхен на побаченні наосліп.

Через два місяці після початку наших стосунків Том розповів, що його колишня дівчина вагітна, а на наступний день всі газети рясніли цими заголовками, і мені здавалося, що мій світ провалився,
– зізналася зірка.

Однак Жизель вирішила не розривати стосунки з Томом і підтримувати зв'язок з його майбутнім сином. Згодом, 22 серпня 2007 року, народився хлопчик Джон. Тоді, за словами Бундхен, вона зрозуміла, що також хоче стати мамою, і незабаром у них з чоловіком народилися син Бенджамін і дочка Вівіан.