Акторка, що зіграла головну роль в популярному турецькому серіалі "Величне століття. Роксолана", Мер'єм Узерлі виходить заміж. Про це вона повідомила в інтерв'ю відомому виданню Hürriyet.

Читайте також Ілона Гвоздьова розчулила сімейною фотосесією з донькою та сином: миловидні кадри

Знаменитість не захотіла розсекречувати ім'я свого коханого. Відомо, що ним став американський бізнесмен. Він та Мер'єм саме чекають народження спільної дитини. Зараз акторка перебуває на сьомому місяці вагітності.

Мер'єм Узерлі зізналась, що наречений освідчився їй у коханні набагато раніше. Але через пандемію коронавірусу святкування довелося відкласти. Але коли саме пара стане подружжям офіційно, акторка теж не повідомила.

Зараз Мер'єм Узерлі разом з коханим проживають в Німеччині. Разом з ними живе і 6-річна донька Лара від попередніх стосунків акторки з турецьким бізнесменом Джаном Атешем. Зірка розповіла, що наречений знайшов спільну мову з донечкою і вони чудово спілкуються між собою.

Нагадаємо, що на початку вересня Мер'єм Узерлі оголосила про свою вагітність. У січні наступного року в знаменитості має народитися донечка. Акторка розповідала, що її перша донька Лара дуже рада, що в неї буде сестричка.