На особистій сторінці в інстаграмі Ілона Гвоздьова опублікувала нові світлини. Переможниця проєкту "Танці з зірками" залюбки ділиться з шанувальниками зворушливими світлинами з новонародженим сином Домініком.

Дивіться також Як смачно пахне цей малюк: Ілона Гвоздьова розчулила фото з новонародженим сином

Днями зіркова матуся вирушила на прогулянку вулицями осіннього Києва. Вона взяла з собою 5-річну донечку Рію та сина Домініка, що лежав у бежевій колясці. Заразом Ілона Гвоздьова вирішила зробити кілька сімейних фото на пам'ять. Танцівниця позувала в бежевих спортивних штанах, кросівках та широкій куртці з чорним принтом.

Донечка Рія позувала перед камерою в рожевих спортивних штанах, шапці, золотистих кросівках та різнобарвній курточці. На одному фото Ілона ніжно обіймала донечку, а на іншому вони разом спостерігали за сином Домініком, що лежав або спав в колясці.

У підписі до фото зіркова матуся пороздумувала про красу осені та розповіла про те, як зараз проходять прогулянки сім'єю.

Яка красива осінь цього року. Не можу намилуватися красою і фарбами цих дерев. Гуляти в парку одне задоволення, та ще й разом зі своїми малюками. Для Рії прогулянки з братиком це пригода, бачили б ви, з яким серйозним виглядом вона катає коляску, та й тепер у неї в час обіду з'явився привід піти з садочку,
– написала Ілона Гвоздьова під фото.

Для перегляду фото гортайте праворуч: