20-річна Кайлі Дженнер народила дівчинку від 25-річного Тревіса Скотта в четвер, 1 лютого 2018 року. Чутки про вагітність Кайлі ширилися в мережі протягом останніх кількох місяців, однак зірка не поспішала їх підтверджувати.

Читайте також: Кім Кардашян вперше з'явилася на публіці із новонародженою донькою: фото

І вже після народження донечки сестра Кайлі – Хлої Кардашян – опублікувала одне з перших фото, де вони позують разом і демонструють свої округлі животи. Сестри переживали вагітність разом, хоча Хлої свою вагітність не приховувала від публіки.

"Який магічний час це був! Я буду сумувати! Цей період став ще більш особливим, бо ми переживала його разом. Бог такий чудовий, у нього був свій план", – написала вона в Instagram.


​Вагітна Кайлі Дженнер

Кайлі Дженнер вибачилась перед шанувальниками, що змусила приховувати правду про вагітність, однак, за її словами, вона хотіла лише вберегти свою донечку від стресу.


​Вагітна Кайлі Дженнер в оточенні подруг

"Вибачте за те, що тримала вас у невіданні. Я розумію, що ви звикли, що я повідомляю вам про все, через що проходжу. Моя вагітність – це те, що я вирішила не показувати світу. Я знала, що мені потрібно підготуватися до цієї ролі позитивним і здоровим способом без стресу. Я не планувала на цьому заробити. Я знала, що моя дитина буде відчувати будь-який стрес і всі мої емоції, тому я вирішила зробити це для мого маленького життя і нашого щастя", – пояснила Кайлі.


​Вагітна Кайлі Дженнер

Дженнер додала, що вагітність була найкращим досвідом у її житті. Вона щаслива, що її донечка народилась здоровою та сповненою сил.


​Вагітна Кайлі Дженнер

"Вагітність була найпрекраснішим і надихаючим досвідом у моєму житті. І я навіть буду по ньому нудьгувати. Я ціную своїх друзів і особливо мою сім'ю за те, що вони допомогли мені тримати все це в максимальній секретності. Моя прекрасна і здорова дівчинка народилася 1 лютого, і я не могла дочекатися, щоб поділитися цим. Я так сповнена любові і щастя, що зараз вибухну. Дякую за розуміння", – додала щаслива Кайлі Дженнер.


​Вагітна Кайлі Дженнер

Також зірка опублікувала відеоролик з бойфрендом та батьком спільної доньки Тревісом Скотом, де подякувала за йому підтримку, яку він висловлював протягом всього часу. Також на кадрах можна побчити, як матір Кайлі – Кріс Дженнер – вітала майбутню матусю.


Вагітна Кайлі Дженнер