Про зґвалтування повідомила звукорежисерка Чез Шеррі на особистому акаунті в твіттері. Жінка заявила, що під час одного з концертів музиканти зґвалтували п'яну дівчину в гримерці. Проте розслідування й цій справі довело непричетність колективу до злочину – йдеться на сторінках видання The Guardian.

Читайте також Нікі Мінаж вагітна первістком від чоловіка, який сидів у в'язниці за зґвалтування

Чез Шеррі працювала з гуртом понад 10 років тому. Вона заявила, що ненароком стала свідком того, як один із організаторів говорив з музикантами, що в гримерці на них чекає дівчина. За її словами, учасники колективу по черзі заходили до п'яної дівчини, а потім ділилися враженнями про контакт з нею. Після закінчення виступу охоронець розповів, що жертва так і залишилася лежати в гримерці.

Однак, на сторінках видання The Guardian пишуть, розслідування довело, що артисти не причетні до злочину, який описала Чез. Охоронці та інші працівники концертного майданчику зазначили, що того вечора не бачили сп'янілу оголену дівчину в гримерці. Ймовірна жертва також не підтвердила факт насильства. За її словами, нічого з описаного не було.

Проте серед учасників The Killers справді панувала жінконенависницька атмосфера. Вони неодноразово дозволяли собі грубі і сексистські коментарі.