Відвертим зізнанням дружина Алека Болдуіна поділилась на своїй сторінці в Instagram. За словами Хіларі, незабаром вона втратить дитину. Таку новину вона вирішила не замовчувати, адже її приклад може допомогти іншим жінкам подолати подібну проблему.

Читайте також: Вагітна чи ні: Джастін Бібер курйозно розіграв прихильників та журналістів

Хочу поділитися з вами тим, що, можливо, незабаром у мене трапиться викидень. Я завжди була дуже чесною з вами про все, що стосується моєї сім'ї, фігури, вагітностей. І цю складну новину приховувати теж не хочу тільки через те, що вона негативна. Думаю, важливо показувати не лише гарну картинку, а й правду... Я хочу допомогти тим жінкам, які переживали викидень,
– зізналась Хіларі Болдуін.

При цьому Хіларі Болдуін додала, що не відчуває сорому від такого зізнання, адже не може вдавати, що все добре, якщо це далеко не так. У перший триместр, за традицією, вона не ділилась новиною про вагітність, однак медики повідомили їй, що шанси на життя цієї дитини дуже малі.

"Ось, що відбувається: в ембріона прослуховується серцебиття, але воно дуже слабке, і сама дитина не розвивається так, як повинна. Тому зараз ми просто чекаємо – і це найважче. Немає визначеності. Але шанси на його життя дуже і дуже малі. Я впевнена, що я і моя сім'я зможемо пройти через це, навіть якщо цей період виявиться дуже важким. Мені допомагають чудові лікарі, мої дорогі друзі, моя любляча родина, мій чоловік і четверо дітей", – поділилась Хіларі Болдуін, додавши фото з оголеним животом.

Хто такий Алек Болдуін?Голлівудський актор, відомий за участю у фільмах "Присяжна", "Прелюдія до поцілунку", "Перл-Гарбор", "30 потрясінь", "Жасмин" та ін. До 2002 року Алек Болдвін був одружений з акторкою Кім Бейсінгер, від якої має повнолітню доньку. У 2012 році знаменитість офіційно оформив стосунки з Хіларією Томас. Пара виховує 4 дітей.