Володимир Дантес та солістка гурту "Время и Стекло" Надія Дорофєєва разом впродовж дев'яти років. Їхні стосунки постійно проходять випробування на міцність, адже парі часто доводиться вирушати у тривалі робочі поїздки. Проте зіркове подружжя знаходить у цьому свою романтику, стверджуючи, що для артистів головне цінувати унікальні моменти зі своєю коханою людиною.

Читайте також: Надя Дорофєєва похизувалася стрункою фігурою в купальнику: звабливі фото

В інтерв'ю для видання Peopletalk, Володимир зізнався, що їхня пара переживала різні матеріальні часи. Колись на подарунок для коханої знаменитий чоловік витратив всі свої гроші. Тоді сума в 100 доларів здавалася захмарною. Але він більше ніколи не відчував тих емоцій, як у часи безгрошів'я, незважаючи на те, що зараз витрачає на подарунки значно більші суми.

В одну з наших річниць я зняв крутий номер в готелі "Опера" в Києві за чотириста доларів на добу. У ньому ми провели цілий день і, як у фільмі "Кучерява Сью", пішли в Макдоналдс, купили Хеппі Міл і їли в цьому дорогому номері. Було круто. Для мене це був найдорожчий тоді подарунок – це були практично всі мої гроші. Проте зараз, коли я дарую кросівки Balenciaga або сумку – це теж круто, але не ті відчуття, коли у тебе зовсім немає грошей,
– розповів Дантес.

Артист переконаний, що запорука їхнього щасливого шлюбу – життя разом. Дантес з власного прикладу порадив закоханим якомога швидше з'їжджатися, адже лише розділяючи з людиною спільний побут можна зрозуміти її цілком.

Незважаючи на понад чотири роки подружнього життя, пара лише замислюється про дітей. Володимир зауважив, що для своїх нащадків важливо знаходити час, якого у них зараз обмаль.

Є такий стендапер Сергій Орлов, який одного разу сказав: "Я здивований, як люди намагаються зробити нових людей просто тому, що суспільство говорить, що потрібно робити нових людей". Потрібно думати про те, чи зможеш ти забезпечити їх увагою, матеріальним і всім іншим,
– зізнався артист.