Відома італійська фешн-блогерка та інфлюенсерка К'яра Ферраньї нещодавно повідомила про те, що вагітна вдруге. А також днями опублікувала в інстаграмі миловидне відео, де зізнається, що в неї народиться дівчинка.

Цікаво Алессандра Амбросіо замилувала мережу світлиною з дітьми та цуценятами

К'яра Ферраньї зняла відео з чоловіком та сином Лео. У ньому вона запитує сина, хто народиться в мами, на що він відповів: "Дівчинка". Також К'яра кумедно підписала ролик: "Лео хоче повідомити вам усім: це не динозавр, це дівчинка!".

Величезна аудиторія К'яри одразу ж відреагувала на зворушливу новину. "Прекрасна маленька дівчинка", "Я в захопленні", "Так рада за вас", "Лео, готуйся", "Вітання!", "Чудові новини", – написали в коментарях.

Італійська блогерка перебуває у шлюбі з репером Fedez. 19 березня 2018 року в подружжя народився син Леоно, який часто з'являється в дописах зіркової матусі. Він по-справжньому підкорив шанувальників К'яри та став їхнім улюбленцем. Вона й надалі публікує милі фото з сином.

"Я ніколи не відчувала таких сильних почуттів, це були найкращі сльози щастя в моєму житті, і тепер всі муки останніх місяців здаються мені просто сном", – поділилась емоціями блогерка після народження сина Лео. А 1 жовтня цьогоріч Ферраньї сповістила про другу вагітність.