На цьому тижні у "Супер топ-модель по-українськи" були шокуючі перевтілення. Дівчатам повністю змінили образи. До тогож, у цьому випуску були складні випробування, які не всі змогли пройти добре.

Цікаво Супер топ-модель по-українськи: всі учасниці шоу

Так, після перевтілення дівчата мали дефілювати в нових образах та позувати на полотнах. Не всі впоралися з цим випробування, але декому вдалося позбутися своїх комплексів. А другий випробуванням було – достукатися до людей та розповісти про головні проблеми світу.

У зоні ризику опинилися дві учасниці – Іра Ротар на Настя Панова. В результаті, судді вирішили відправити додому Настю Панову, бо дівчина не змогла показати себе з кращого боку на випробуваннях.

До теми! Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 3 випуск: шокуючі перевтілення дівчат та проблеми світу

Тож, тепер дівчта лишилося лише 11. Вони продовжують боротися між собою та йдуть до перемоги.

Що відомо про "Топ-модель по-українськи"?

Це модельне реаліті-шоу, яке дає дівчатам можливість підкорити світ високої моди, незалежно від гендерної приналежності.

Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України, кожен сам за себе. Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.