Як відомо, Том Круз перебуває у Великій Британії, де проходять зйомки фільму "Місія нездійсненна-7". Та у Лондоні він не тільки думає про роботу. Днями голлівудський красень побував у кінотеатрі, де переглянув стрічку Крістофера Нолана "Тенет". Відповідний ролик Том Круз опублікував у твіттер.

Не пропустіть Що подивитись у кінотеатрах: 11 довгоочікуваних стрічок серпня

Ймовірно, на власному прикладі актор хотів показати, що пандемія коронавірусу не має руйнувати плани кіноманів та змушувати їх відмовлятись від перегляду новинок кіно. Тому у медичній масці Том Круз приїхав до місцевого кінотеатру та коротко дав оцінку після перегляду "Тенету".

"Велике кіно. Великий екран. Мені сподобалось… Чудово повернутися у кінотеатр", – прокоментував Том Круз.

Що відомо про фільм "Тенет"

Про нову роботу Крістофера Нолана говорили задовго до її появи на великих екранах. А все тому, що й самі актори не знали всіх деталей видовищної стрічки.

До теми Ексклюзивне інтерв'ю з Робертом Паттінсоном: витончена складність Нолана та фільм "Тенет"

За сюжетом, всі події відбуватимуться у реальності, де час тече у зворотному напрямку. Головний герой, маючи на озброєнні кодове слово "тенет", вступає у боротьбу за порятунок світу. У цій місії йому доведеться зіткнутись з таємницями міжнародного шпигунства та пізнати світ за межами реального часу.

Зйомки відбувались у 7 країнах світу, зокрема у США, Великій Британії, Італії, Індії, Данії та Естонії. У стрічці глядачі зможуть побачити і згадку про Україну: в окремих сценах можна буде побачити вивіски українською мовою. Окрім цього, спеціально для зйомок Крістофер Нолан придбав справжній Боїнг-747, оскільки, за його словами, військова техніка була дешевшою, аніж її малювання в графічних редакторах. Тому на кіноманів очікує справді видовищний екшн.

Дивіться трейлер до фільму "Тенет": відео