30-річний актор Тарас Цимбалюк отримав естафету від колишньої учасниці гурту "ВІА Гра" Санти Дімопулос. Зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" без вагань погодився на участь в шоу "Танці з зірками", яке з'явиться в ефірі вже восени. Він записав кумедне відео, яке з'явилось на офіційній сторінці проєкту в інстаграмі.

До теми Танці з зірками 2020: список учасників танцювального шоу

У ролику Тарас Цимбалюк показав, як за сніданком отримав відео від третьої учасниці шоу Санти Дімопулос й швидко почав готуватися до зйомок. У ванній кімнаті він сушив волосся феном, а для свіжого вигляду використав патчі під очі. У чорній сорочці та штанах актор заявив, що готовий поборотися за кубок проєкту "Танці з зірками", а конкурентам пообіцяв побачитися на паркеті.

Естафету Тарас Цимбалюу передав колезі та зірці серіалу "Папік" і суперфіналістці десятого сезону "Голосу країни" Дар'ї Петрожицькій.

Хто вже став учасником "Танців з зірками 2020"

Конкуренцію Тарасу Цимбалюку складуть Олег Вииник у парі з хореографинею Оленою Шоптенко, співачка Надія Мейхер та її наступниця в жіночому гурті "ВІА Гра" Санта Дімопулос. Ймовірною п'ятою учасницею шоу може стати акторка Дар'я Петрожицька, проте наразі вона не відреагувала на пропозицію Тараса Цимбалюка.