Естафету вона отримала від Надії Мейхер. Не зволікаючи, Санта Дімопулос записала відеозвернення та повідомила, що вийде на паркет у новому сезоні "Танців з зірками". Відповідний ролик розмістили на офіційній сторінці телепроєкту.

Дивіться також Танці з зірками: хто стане партнеркою Олега Винника

Перед глядачами Санта Дімопулос постала у ліжку. Зірка кілька разів змінила вбрання, зробивши ролик у стилі популярної соцмережі Tik Tok. А от естафету красуня передала актору Тарасу Цимбалюку, добре відомому українцям за серіалами "Спіймати Кайдаша", "Кріпосна", "Село на мільйон", а також фільмом "Чорний ворон". Чи погодиться він стати учасником нових "Танців з зірками", наразі невідомо.

Хто вже став учасником "Танців з зірками 2020"

Наразі організатори розважального проєкту запустили #танціззіркамиchallenge, в якому один за одним глядачі дізнаються імена учасників шоу. Поки вийти на паркет зголосились Олег Винник та Надія Мейхер. Артист вирішив не приховувати, що за головний кубок буде змагатись з хореографом та знаменитою танцівницею Оленою Шоптенко.

Оцінювати виступи учасників будуть судді. У 2020 році крісла експертів "Танців з зірками" зайняли Влад Яма, Катерина Кухар та Григорій Чапкіс.