Своє рішення Надія Мейхер озвучила на інстаграм-сторінці шоу. Артистка записала інтригуюче відеозвернення, в якому продекламувала вірш про танці та постала у розкішних і пікантних образах, які підтверджують, що зірка готова до будь-яких перевтілень. Тому вже восени Надія Мейхер вийде на паркет "Танців з зірками" та побореться за головний кубок проєкту.

Дивіться також "Танці з зірками 2020": хто став першим учасником проєкту

За традицією, Надія Мейхер передала естафету іншій потенційній учасниці. Нею стала колишня солістка гурту "ВІА Гра" Санта Дімопулос. Та чи погодиться модель та молода матуся на участь в новому сезоні "Танців з зірками", прихильники шоу дізнаються невдовзі.

Цікаво, що Надія Мейхер має великі шанси проявити себе на проєкті. Все тому, що в студентські роки вона активно займалась танцями та і тепер підтримує форму, відвідуючи тренування для балерин.

Що відомо про новий сезон "Танців з зірками"

Наприкінці серпня на телеканалі "1+1" стартує новий сезон "Танців з зірками". Організатори вже переконують, що проєкт буде видовищним та зможе здивувати глядачів. Та як проводитимуть зйомки в час пандемії, наразі не розсекречують.

Водночас вже відомі імена зіркових суддів. Оцінювати виступи будуть Влад Яма, Катерина Кухар і Григорій Чапкіс. Ймовірно, на шоу запросять ще одного експерта. В попередні роки ними були Монатік та Франциско Гомес.

Відомі й перші імена учасників "Танців з зірками". За кубок проєкту поборються Олег Винник та Надія Мейхер. Вони побували на шоу у 2019 році як запрошені гості та вперше вийдуть на паркет як конкурсанти. Загалом зіркових пар на "Танцях" буде 14.