Наразі у "Танцях з зірками 2018" за перемогу змагаються 9 зіркових учасників, які вийшли на паркет з професійними танцівниками. Упродовж тижня вони готують новий танець, дивуючи прихильників новими перевтіленнями. Однак, згідно з правилами проекту, щоразу одна пара покидає паркет.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 7 випуск: хто покинув проект

Визначають, хто залишиться в шоу, зіркові судді, які виставляють бали від 0 до 10, та талеглядачі, що своїми голосами рятують улюбленців від вибування з "Танців з зірками 2018".

У 6 прямому ефірі в зону ризику потрапили Денис Берінчик та Катерина Белявська, Аніта Луценко і Олександр Прохоров. Однак за зворушливий соціальний танець боксера глядачі віддали більше голосів. Відтак Аніта Луценко разом з Олександпром Прохоровим змушені були покинути паркет.

Зірка подякувала своєму партнеру, всім учасникам та організаторам шоу, завдяки яким створюється дивовижне шоу.

Не перемога – головне. Головне – отримувати задоволення. Я маю намір створити якийсь особливий проект, де всі жінки, та й чоловіки, могли б худнути і отримувати від цього задоволення,
– поділилась майбутніми планами Аніта Луценко.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 7 випуск: кому учасники шоу присвятили свої танці

"Танці з зірками 2018" 6 випуск дивитись онлайн – виступ Аніти Луценко та Олександра Прохорова

Танці з зіркамиЦе шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". В новому сезоні шоу збільшилася кількість прямих ефірів та зірок-учасників.