Напередодні 7 прямого ефіру організатори шоу "Танці з зірками 2018" вирішили детально пояснити, як вони визначають пару, що повинна покинути проект. За їх словами, судді та глядачі мають однаковий вплив на результати. Оцінки журі переводять в бали (від 1 до 14, залежно від кількості пар). Така ж система і з глядацьким голосуванням: ті, хто мав найменшу підтримку від прихильників – отримує 1 бал, інші – залежно від місця в цьому рейтингу. Сумарний бал допомагає визначити, яка пара потрапляє в зону ризику та вибуває з шоу.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 8 випуск: несподівані сюрпризи від учасників та організаторів шоу

У 7 прямому ефірі найменші показники були у Мішель Андраде і Жені Кота, Руслана Сенічкіна та Яни Цибульської, Дениса Берінчика та Катерини Белявської. Однак, за результатами голосування, шоу покинув український боксер.

Ще під час ефіру Денис Берінчик зізнавався, що шоу для нього дуже важливе, адже танці допомагають долати емоційність. За традицією, спортсмен виголосив лаконічну промову та попрощався з паркетом.

Дуже дякую за підтримку, бо тут я знайшов багато друзів. І окреме дякую Катерині Белявській. Я щасливий!
– зізнався на прощання Денис Берінчик.

Варто зазначити, що пара показувала чудові результати. Упродовж 7 прямих ефірів Катерина та Денис не боялись приміряти найнесподіваніші образи та брались за складні постановки. Останній танець пари у шоу був експериментальний, адже пристрасний пасодобль вони показали крізь призму української історії про козацтво.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 7 випуск: кому учасники шоу присвятили свої танці

"Танці з зірками 2018" 7 випуск дивитись онлайн – виступ Дениса Берінчика та Катерини Белявської

Танці з зірками
Це шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". В новому сезоні шоу збільшилася кількість прямих ефірів та зірок-учасників.