Нещодавно мережа вибухнула гнівними коментарями щодо 5 випуску шоу "Танці з зірками". Люди вимагали, аби їм показали результати голосування глядачів, бо були переконані: Оксана Марченко не випадково залишилась у шоу, отримавши найменшу кількість балів від журі. На такі заяви відреагували представники популярного проекту.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 6 випуск: яка пара покинула шоу

На офіційному сайті телеканалу "1+1" розмістили правила нарахування балів учасникам шоу "Танці з зірками 2018". За словами організаторів шоу, оцінки журі та глядачів є рівноцінними. Саме ж голосування відбувається в три етапи.

В першу чергу, під час прямої трансляції після кожного виступу зіркове журі виставляє парам бали від 1 до 10. Вкінці трансляції ведучі оголошують остаточний рейтинг, що формується у турнірну таблицю. Згодом оцінки від журі переводиться в іншу систему.

Результати турнірної таблиці переводяться у загальні бали від 1 до 14 (якщо в проекті беруть участь 14 пар). Так, 1 бал отримує пара з найменшою кількістю оцінок від суддів, а максимальний бал, який залежить від кількості пар учасників, отримують лідери за оцінками суддів,
– пояснили представники шоу.

Турнірна таблиця скандального 5 ефіру "Танці з зірками 2018"

Важливим є й голосування глядачів, результати якого не озвучують під час шоу. За словами представників "Танці з зірками 2018", українці мають змогу впливати на результати проекту від початку ефіру та до закриття ліній для голосування. В цей час люди відправляють смс-повідомлення чи телефонують на встановлений номер. Пара, яка отримала найбільшу підтримку від глядачів, отримує від 1 до 14 балів (залежно від кількості пар). Після цього шляхом додавання виводиться загальний бал кожного зіркового учасника.

Кількість глядацьких голосів, яку отримала кожна пара, не розголошується, за правилами формату, розповсюджені у всіх країнах, що адаптують проект,
– йдеться в офіційній заяві.

Останнім етапом голосування є оприлюднення голосів. Згідно з правилами проекту, пара, яка набрала найменшу кількість голосів, повидає шоу. Якщо ж учасники набрали однакову кількість балів, зіркові журі обирають, хто покине паркет.

Нагадаємо, що вперше на шквал критики і гнівних заяв відреагувала Оксана Марченко. У ролику вона зізналась, що буде до тих пір, поки глядачі цього хочуть. Згодом скандальна телеведуча додала, що рада бачити стільки коментарів та різних думок, чим вкотре розбурхала мережу.