Після такого завершення ефіру мережа вибухнула від гнівних коментарів. Упродовж доби Машу Єфросиніну підтримали тисячі людей, які назвали такі несподівані результати несправедливими. Багато людей і досі вважають, що проект у 5 ефірі повинна була покинути саме Оксана Марченко.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 6 випуск: яка пара покинула шоу

Однак не тільки гнівними коментарями люди закинули сторінку шоу "Танці з зірками 2018". Українці заявили, що хочуть побачити справжні показники результатів голосування за кожного учасника. Проте організатори шоу не відреагували на прохання користувачів мережі.

Водночас такий чималий резонанс несподівано вирішила прокоментувати сама Оксана Марченко. У відеозверненні перед виступом зірка заявила, що не має наміру покидати проект "Танці з зірками 2018".

Я буду в цьому шоу стільки, скільки глядачі захочуть, щоб я в ньому була,
– заявила Оксана Марченко.

"Танці з зірками 2018" 6 випуск дивитись онайн – виступ і заява Оксани Марченко

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 6 випуск: якими казковими постановками здивували учасники шоу

Окрім цього, результати прокоментував й інший претендент на вихід із шоу – Руслан Сенічкін. Телеведучий заявив, що Маша Єфросиніна має кращу техніку, тому проект повинен був покинути він.

"Несправедливо, що Маша Єфросиніна та Максим Леонов покинули шоу, бо в них потенціал більший, аніж в мене. Я зараз говорю не про Яну Цибульську, бо вона – професіонал. Я засмутився, коли вони пішли. Я маю велику відповідальність перед Яною. тому ми продовжили участь у шоу", – зізнався Руслан Сенічкін.

"Танці з зірками 2018" 6 випуск дивитись онлайн – заява і виступ Руслана Сенічкіна