З того часу пристрасті щодо її участі в шоу не вщухають. У мережі підозрюють, що організатори "Танці з зірками 2018" з якоїсь причини роблять все того, аби Оксана Марченко дійшла до фіналу проекту. Такі гучні заяви люди написали одразу після того, як паркет покинули Маша Єфросиніна та Аніта Луценко. В оголошених результатах глядацького голосування прихильники запідозрили обман, тому звернулись до організаторів, щоб ті в цифрах показали, як визначають пару, що повинна покинути проект.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 6 випуск: яка пара покинула шоу

На шквал критики вперше відреагувала Оксана Марченко. Вона у ролику зізналась, що буде до тих пір, поки глядачі цього хочуть. Тепер же скандальна телеведуча зробила новий допис у мережі.

Друзі, ми продовжуємо танцювати! Я вдячна за строкатість ваших думок. Головне – не обманюйте один одного в коментарях, адже ще Конфуцій вважав, що тому, хто сильно тебе ображає – ще гірше. Даруйте один одному позитив і добро... Цього і бажаю всім без винятку,
– написала Оксана Марченко.

Окрім цього, телеведуча вирішила не реагувати на всі заяви хейтерів, додавши, що рада бачити стільки коментарів та різних думок.

"Я рада, що тут багато різних думок, побажань, пропозицій, в тому числі, і конструктивних. Мені це допомагає рухатися вперед. Пам'ятаймо, що "Танці з зірками" – це, в першу чергу, шоу, а не танцювальний конкурс, тому ми готуємо новий танець і нову історію для вас", – додала Оксана Марченко.

Нагадаємо, що 30 вересня на телеканалі "1+1" відбувся 6 прямий ефір шоу "Танці з зірками 2018". За перемогу в шоу продовжують боротись 9 пар, серед яких – Оксана Марченко та Дмитро Чаплін. За словами суддів проекту, телеведучій варто ще багато працювати над технікою, адже більшу частину танцю всі па виконує її партнер. Окрім цього, Катерина Кухар завжди наголошує: Оксана Марченко без танцівника невпевнено рухається та виглядає розгублено. Однак які б не були оцінки журі, вкінці шоу, за результатами голосування глядачів, пара залишається у проекті.