Нагадаємо, що учасницями "Супер топ-модель по-українськи" стали дівчата із попередніх сезонів. Даша Майстренко покинула шоу кілька тижнів тому. Експерти заявили, що дівчина не проявляла ініціативності, саме тому вона покинула проєкт.

До теми Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 8 випуск: найемоційніший випуск сезону

Однак її робота в рекламній кампанії настільки вразила Соню Плакидюк, що вона вирішила повернути Дашу на Супер топ-модель по-українськи.

Та сказати, що дівчата не надто гостинно прийняли Дашу – це нічого не сказати. Усі до одної були буде обуреними. Навіть її подруги – Саша та Таня, і навіть найкраща подруга Аріна, теж заявили, що краще б Даша не поверталась.

Екстрим-фотосесія

Та попри усі скандали вже наступного дня дівчата відправились на Херсонщину. Там на них чекає екстрим-фотосесія. У херсонській пустелі вони мають прорекламувати пуховики, катаючись скейтборді і при цьому демонструючи сексуальність.

Супер топ-модель по-українськи: екстрим-фотосесія / Фото від пресслужби шоу

Із завданням справились не всі. Особливо розчаровані були роботою Саші Кугат. Сама дівчина не зуміла зібратись з емоціями та показати вдалу роботу. В результаті, вона вирішила достроково покинути Супер топ-модель по-українськи.

Цікаво Супер топ-модель по-українськи: всі учасниці шоу

Дефіле-перформанс

Наступна локація – Генічеське озеро. Там на дівчат чекає дуже незвичне дефіле. Вони будуть наслідувати фламінго, які теж облюбували цю локацію. Після класичного дефіле потрібно буде зайняти “позу-фламінго”. Найважче буде першим моделям, адже поки піде остання – першій доведеться стояли близько 10 хвилин, поки решта дівчат підійдуть.

Супер топ-модель по-українськи / Фото від пресслужби шоу

Це була неймовірно красива локація, дівчата теж виглядали витончено. Тож експерти погодились, що абсолютно всі справились із цим завданням створили справжній перформанс.

Читайте також Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 6 випуск: хто з моделей вразив Бадоєва

Емоційна фотосесія

Третє завдання цього тижня на Супер топ-модель по-українськи – це фотосесія, яка має потужний соціальний підтекст. Фотосесія має показати боротьбу з браконьєрством та вимиранням тварин, особливо тих, що занесені до Червоної книги.

Допомагати експертам на цьому тижні запросили Лесю Нікітюк. Вона допомогла розкрити дівчат та витягти від кожної неймовірну емоцію і дуже стильне фото.

За результатами тижня у номінацію потрапили Марго та Іра Мойсак. Однак експерти вирішили більше не давати шансів Марго. Саме вона покидає шоу.