Нагадаємо, що учасницями "Супер топ-модель по-українськи" стали дівчата із попередніх сезонів. Зараз за перемогу борються лише 9 учасниць і цього тижня їх залишиться всього 6-ро.

До теми Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 7 випуск: сенсаційне повернення Даші

Боротьба принцеси і злодійки

Перше завдання буде парним. Це фотосесія, яка порушує класичну проблематику боротьби добра і зла. Дівчата у парі будуть розділені на принцесу і злодійку. Перша повинна зберегти умовну “формулу краси”, а інша – намагатиметься її вкрасти.

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон. Парна фотосесія / Фото від пресслужби шоу

Одна із найцікавіших пар – Аміна і Марго. З першого дня дівчата демонструють конкуренцію на проєкті Супер топ-модель по-українськи 4 сезон. Тож боротьбу в реальності цікаво буде перенести на знімальний майданчик.

Цікаво Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 7 випуск: хто покинув шоу

Однак, їхня пара не стала найкращою. Найбільше вразила експертів робота Аріни та Саші. Та найкращою обрали Сашу. Як винагороду моделі запропонували поїздку в релакс-зону з басейном. При цьому компанію складуть дві її подруги Марго і Аріна.

Фотосесія в Парижі

Прийшовши на наступне завдання дівчата ще здалеку зрозуміли, що зараз їм потрібно буде відігравати легкість в Парижі. Адже на локації була розміщена зменшена копія Ейфелевої вежі.

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон. Париж посеред Києва / Фото від пресслужби шоу

Моделі мали прорекламувати сухарики, при цьому демонструючи легкість. Попри нескладне завдання і дуже красиві костюми, далеко не всі дівчата вдало справились із завданням.

Зйомка з Бадоєвим

Нове завдання на шоу Супер топ-модель по-українськи 4 сезон і новий сюрприз від експертів. Для зйомки соціального ролику запросили одного із найвідоміших режисерів України Алана Бадоєва.

Цікаво Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 5 випуск: дівчата розкривали свою сексуальність

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон: зйомка ролика /Фото від пресслужби шоу

Зйомка ролика мала відбуватись у басейні. А місія кліпу – привернути увагу до надмірного виробництва і споживання одягу. Моделі мали начебто задихатись у тому басейні з одягом, а потім таки вирватись і відіграти перший подих життя.

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон

Супер топ-модель по-українськи 4 сезон: зйомка ролика /Фото від пресслужби шоу

Двоє з моделей вже встигли попрацювати з Бадоєвим. Це Аміна і Іра Мойсак. Режисер впізнав обох дівчат і намагався допомогти. Однак, Аміна завдання повністю завалила. А Іра, попри страх води, показала відмінний результат і змусила режисера кричати "Браво".

Хто покинув шоу

Екватор проєкту Супер топ-модель по-українськи 4 сезон вже пройдено. Тож цього тижня одразу троє дівчат покидають шоу. Це Аміна, Віка та Софі.

При цьому Соня Плакидюк вирішила повернути в проєкт одну із старих учасниць. Хто ця щасливиця - поки тримають в таємниці. Про це дізнаємось вже наступного тижня.