Після того, як Меган та Гаррі склали королівські обов'язки, до їхнього подружжя прикута ще більша увага, ніж раніше. Тепер стало відомо, що Маркл стала головною героїнею глянцю Tatler. Фото обкладинки вже опублікували на офіціній сторінці видання в інстаграмі.

Читайте також У шкіряних штанах і стильній сорочці: Меган Маркл з'явилась в ефірі талант-шоу – відео

Меган Маркл на обкладинці глянцю

Дружина принца Гаррі прикрасила обкладинку листопадового випуску журналу Tatler. Заголовок номеру "Меган, що далі?" викликав неабияке зацікавлення в читачів.

На світлині Меган зображена, стоячи боком до камери. На ній бачимо красивий капелюх чорного кольору. На обличчі сяє насичений макіяж з акцентом на очах. Маркл задумливо дивититься вниз.

Це фото було зроблене у квітні 2018 року, коли Меган разом із принцом Гаррі відвідали службу, присвячену Дню національного свята Австралії і Нової Зеландії (Anzac Day).Тоді закохані ще не були одруженими і Маркл лише готувалася до виконання королівських обов'язків.

Відомо, що після того, як пара офіційно вийшла із британської королівської сім'ї, Меган та Гаррі доводиться самостійно заробляти на життя. Наразі закохані не повідомили, у якій сфері планують розвиватися у Сполучених Штатах Америки, куди переїхали після "мегзиту", проте відомо, що вони вже підписали контракт із компанією Netflix і одним із джерел прибутку знаменитої сім'ї стане кінематограф.