Солістка знаменитого електро-фольк гурту ONUКА на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала зворушливе фото. Вона вперше показала обличчя 6-місячного сина Олександра. Варто додати, що про особисте життя Наталія Жижченко говорити не любить, а вагітність приховувала до самих пологів, тому таке одкровення стало справжньою несподіванкою для фанів зірки.

До теми Померла бабуся співачки ONUКА Валентина Шльончик – українська бандуристка та співачка

Фото сина співачки ONUКА

Після виписки з пологового будинку подружжя композитора і продюсера Євгена Філатова та Наталії Жижченко влаштувало сімейну зйомку з новонародженим сином. Тепер зіркова матуся вирішила зробити домашній кадр та розмістити його у своєму блозі.

ONUКА сфотографувала малюка під час сну в дитячому ліжечку так, щоб публіка змогла розгледіти риси його обличчя. Він одягнений у темно-сірий костюм з принтом Бетмена. Поряд з Сашком вмостився пес пари Піф, якого подружжя вважає повноцінним членом родини. Артистка не стала коментувати милий кадр, залишивши смайлик серця в підписі.


Син співачки ONUКА / Фото Instagram / @onukaofficial

Що відомо про сина співачки

Наталія Жижченко стала мамою 14 травня 2020 року. Вона народила сина Олександра, якого назвала на честь своїх рідних – діда, дядька, брата. Співачка приховувала стан при надії не лише від преси та шанувальників, а й від колег по гурту ONUКА, адже "не хотіла мусолити кожну дрібницю вагітності".

Проте Ната Жижченко зізналася, що не хотіла бути мамою й не планувала народжувати дітей взагалі. Вона не була готова розчинитися в материнстві й не відчувала потягу до дітей. Для зірки завжди були важливішими собаки, а до чужих малюків вона була байдужа.


Ната Жижченко з сином / Instagram / @happydarina