27 серпня Сніжана та Сергій повідомили, що у них виявили коронавірусну інфекцію COVID-19. Подружжя лікувалося у домашніх умовах, проте цілодобово стан котролював лікар. Пара перебувала на самоізоляції у Харкові в квартирі батьків Сергія. Сьогодні, 4 вересня, Сніжана на особистій інстаграм-сторінці повідомила, що одужала.

До теми Сергій та Сніжана Бабкіни захворіли на коронавірус

Бабкіна поділилася ефектним та демонстративним фото, за допомогою якого попрощалася із COVID-19.

Прощавай Корона Queen. Цей досвід пройдений. Повертаюся до Сніжного, насиченого, активного життя! Спасибі усім за підтримку і мільйон теплих побажань. Будьте здоровими! Бережіть себе та своїх рідних!
– написала Сніжана.

Жінка додала, що Сергій здаватиме повторний тест на коронавірус через декілька днів. У нього інфекцію виявили пізніше, тому лікування триватиме довше.

Що відомо про коронавірус у Сніжани та Сергія Бабкіних?

Спершу, Сніжана відчула першіння в горлі та ломоту в тілі. Наступного дня у неї з'явився сухий кашель, проте болю в горлі не було. Температура піднялася до 37,1. Тоді сімейний лікар порекомендував здати тест на коронавірус. Це сталося у День Незалежності, коли Сергій Бабкін перебував на зйомках концерту "Пісенна історія України". А вже 26 серпня температура піднялася і у нього. У Сніжани також пропав нюх, хоча ніс не був забитий. Було наявне сильне печіння в області хребта, в грудному відділі. Наразі до коханої виконавця нюх та смак не повернулися, але результат повторного тесту на COVID-19 виявився негативним.

Сніжана повідомляла, що вони переносять хворобу без ускладнень, підтримують стан вітамінами і п'ють багато води. Проте постійно відчувають слабкість, в голові ніби залізний обруч. На 6 день недуги Бабкіна почала одужувати, а от у Сергія на 4 день ще були наявні симптоми. Він розповідав, що відчуває біль у суглобах, болить голова та очі при різких поворотах направо чи наліво.