Українська співачка, екссолістка дуету "НеАнгели" Слава Камінська, що вчора сильно отруїлась, сьогодні, 5 вересня, розповіла про свій стан. Вона повідомила в інстаграмі, що їй вже краще. Слава з Дмитром готуються до завтрашнього ефіру.

Цікаво Санта Дімопулос показала, як виглядала після пологів: вражаюче схуднення на 14 кілограмів

Слава Камінська вчора повідомила, що сильно отруїлась. Це сталось за два дні до ефіру, тому шанувальники налякались, чи зможе вийти співачка на паркет і продовжити боротьбу. Після тренування їй стало погано, вона поїхала додому і там перебувала під крапельницею.

Але сьогодні Слава повідомила, що їй набагато краще. Співачка подякувала фанам за підтримку і сказала, що вони з партнером уже тренуються.

Легкою ходою я вийшла із залу. Прокинулася раптово, а завтра ефір. Друзі, дякую всім за теплі слова. Мені вже краще, ми з Дімою цілий день тренуємося, щоб недільне шоу було ще яскравіше та гарячіше,
– написала співачка.

Тим не менш, шанувальники засипали її черговою порцією підтримки та побажань. "Бережи себе, вболіваємо", "Успіху вам", "Будемо підтримувати всією сім'єю", "Ми з вами, все вийде! Ви дуже талановита", "Я з вами і за вас", – пишуть в коментарях фани.